Göktepe Pompa Makina Teknolojileri  farklı sektörlerin endüstriyel sıvı transferi ihtiyaçlarına kendi ürünleriyle cevap veren bir üretim markasıdır.

20 seneyi aşan sektörel tecrübemizle Sanayi (Kimya), İnşaat ve Tarım gibi farklı sektörel alanda sayısız firmaya ürün tedariği sağlayarak, mekanik ve akışkan ihtiyaçlara yönelik sahip olduğumuz geniş ürün gamıyla hizmet vermekteyiz.

Kimyasal olan maddelerin aktarımında sürdürülebilir üretimi merkeze alan güncel üretim teknolojimizle uzun ömürlü ve dayanıklı olan plastik alaşımlı pompalar üreterek minimum enerji sarfiyatı ile maksimum performansı bir arada sunmaktayız.

Ürünlerimiz PP/LGV alaşımlarıyla darbe dayanımı, kimyasal dayanımı güçlendirilmiş, mukamevet sahibi olacak şekilde tasarlanıp; paslanma veya deformasyon gibi yapısal bozukluklara asla izin vermemektedir. Döküm pompalarda, zaman içinde meydana gelen korozyon (oksitlenme) gibi sorunlar ürünlerimizde asla görülmemektedir.

Pompaların gövdelerinin imalatında kullandığımız hammaddelerin üretim kalitemizden asla ödün vermeyecek şekilde Avrupa ve Amerika menşeili ülkelerden ithalatını sağlıyor, müşterilerimize döküm pompalarda zaman içinde oluşan yapısal bozukluklara ödün vermeyen kendi sınıfının en kaliteli ürünlerini sunuyoruz